Я, Мігальчан Галина, мати Дениса, якому лише 5 років

З великим розчаруванням від українського лікування звернулася про допомогу в компанію MARAD MEDIСAL SERVICE, яка находиться в Ізраїлі в обличчі представника Радислава Магдєєва. Ми проживаємо в Україні, де Дениско був обстежиний, находився 3 міс.на стаціонарі. Діагноз на Україні так і не був встановлений, тому що по словах лікарів хвороба Дениса неординарна, рідкісна і вони на консіліумі до єдиної думки не дійшли.

Денискові ставало гірше, ми не задумуючись з розпачом і сльозами на очах звернулися до Радислава Магдєєва . Він відгукнувся на моє прохання і договорився з лікарнею ШИБА в Ізраїлі. Радислав нас зустрів в айрепорту , допоміг з житлом, завжди супроводжував в лікарню, находився з нами під час консультації, був перекладачом.Тобто робив все,що у його силах.Хочу висловити велику подяку Радіславу Магдєєву за те що відгукнувся на моє прохання, і за його підтримку.Від щирого серця бажаю вам здоров'я, добра та достатку. Щоб і надалі могли допомагати діткам бути здоровими і вони могли радувати своїх батьків.

НЕХАЙ БОГ БЛАГОСЛОВИТЬ ВАШІ РОДИНИ.

Получите онлайн-консультацию
Заполните форму обращения, и мы свяжемся с Вами в указанное время. Наши специалисты помогут Вам разобраться со всеми вопросами в ходе лечения. Мы гарантируем индивидуальный подход к каждому пациенту.

Связаться с нами

Нажимая кнопку Отправить, Я соглашаюсь с политикой обработки персональных данных.
Вверх
Получить консультацию